Nauka i przed praca naturalnie wyparła YT.

Hejka! 😉

Dawno tu nie pisałem… Tzn wczoraj mnie coś natchnęło przed 12 w nocy i umieściłem wpis w głównym dziale, jeszcze muszę dodać kategorię w sumie.

Pewnie się pytacie jak tam kariera na YouTube? Ano subskrypcje ubywają po moim impulsywnym skasowaniu 98% filmów, no ale wrzucam nowe i re-uploaduję te stare od 11 2016, gdyż od wtedy mam archiwa… Ten tydzień tworzyłem www dla pani Małgorzaty gdyż idę na staż i nie mogłem się powstrzymać aby nie potworzyć. W ogóle dziś muszę pouczyć się te 2 godziny, ale to popołudniu.

A więc jak tam YoTuby, no więc wyciągam 150 zł/miech ale gdy zobaczyłem wypłatę za tydzień przebytego kursu, 320 zł stwierdziłem to jest niewspółmierne – na korzyść kursu. Obecnie pracowałem cały tydzień roboczy nad www a później tą godzinę, półtorej się uczyłem, no wczoraj odpuściłem ale to już chyba zmęczenie materiału. Wczoraj też nagrałem krótki filmik na kanał ale zmontuję go jutro, tak więc praca i nauka naturalnie wyparły YT.

Nawet wróciłem do filmów DVD, mega hity i te sprawy, co prawda film oglądałem 2 dni (trwał 2godz 20min) ale zawsze. Już nie oglądam tyle YouTube, tylko Gonciarz, Magdalena Augustynowicz I Alissvlogchanell no i czasem Pan Kubaka (mój patroniusz). W ogóle to walczę z wczesnym kładzeniem się spać i wczesnym wstawaniem, wczoraj przegiąłem z cukrem (lody, kawy instant Jacobs z czekoladą, banany i winogron), tak więc byłem tak pobudzony że siedziałem do 12 AM i pisałem poprzedniego wpisa i komentowałem, przeglądałem WordPress. Chciałbym kłaść się najpóźniej 21:30 i wstawać tak o 6 rano. Do funkcjonowania w pracy jest mi to potrzebne gdyż bez tego najpewniej się zajadę… Na szczęście na tym stażu 3 miesięcznym na razie mam zapowiedziane 2 projekty, w tym jeden już w 80% (myślę) wykonałem, więc raczej się nie przemęczę :D.

Po stażu będę kontynuował naukę nawet jeśli nadzieje z dalszą pracą nie wypalą. Dziś kupiłem kurs do Bootstrap 4.1.2 czyli najnowszej wersji a przed nim jeszcze 2 kursy minimum lecz planuję przerobić te minimum aby ruszyć ten kurs który notabene jest króciutki chyba 4,5 godz.

Na YouTube będę nagrywał w wolnych chwilach, gdy mi się zachce tak jak planowałem od dość dawna. OK trzeba wyjść z psiakem to:

Na razie!


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: