Praca: Projekt strony w Bootstrap 4.1

I zaczyna się trzeci tydzień pracy, na razie jest okay. W piątek pracowałem 3 godziny, szefowa chciała poprawek i wrzutki na serwer. Poprawki zrobiłem, choć jednej nie mogłem gdyż zdjęć nie miałem ale chyba gdy je dostanę będę musiał przemodelować całkiem sekcję “Team” i dodać filtr koloru na zdjęcia, cóż na zrobienie tej strony mam teoretycznie 3 miesiące ale praktycznie uwinę się z tą sekcją w 1 – 2 dni. Mam bardzo miłą szefową, tylko zdjęcie na serwis wysłała mi z roztrzepaną fryzurą z kątem pokoju w tle, na kodzie się znam ale tak zaawansowany w Photoshopie nie jestem aby zniwelować te niedociągnięcia. Prawdę mówiąc szefowa jest w dechę, zależy jej na efektach a nie na czasie i nie muszę ślęczeć po 8 godzin dziennie, może dlatego że to staż i płaci EU, hmm może dlatego mam taryfę ulgową…

Projekt robię w Bootstrap 4 a po pracy jak mam siłę jeszcze uczę się z Udemy. Przerabiam właśnie kurs “Web developer od podstaw w 15 dni” oraz taki jeden o Bootstrap 4.1.1. Mało czasu mam gdyż mam psiaka z którym spędzam po 3 – 5 godzin na dworze, w sumie to szukam moich sympatii których to za nic nie mogę spotkać no i zakupy jeszcze i obowiązki domowe. W weekend spędziłem blisko 5 godzin nad kursami, piję już kawę za kawą taką 3 w 1 i chyba wiem co mnie w niej pociąga – cukier, idealna proporcja tej białej śmierci. Nie długo, w sumie jutro wychodzi kolejny kurs WebSamuraja na Udemy, zgapiłem się i pierwszy kupiłem za 69,99 zł a przecież na stronie autora był link do promocji, drugi raz takiego błędu nie popełnię!

Pracę mogę zacząć nawet po 12 mam lajtowy grafik, zaraz poszperam na WordPress i przed 24 pora spać, pewnie wstanę po 8 a z psiakiem wyjdę po 9 no i zakupy.

W sumie dobrym projektantem/ grafikiem nie jestem jak już wspominałem i strona wygląda szorstko, szefowa wyrzuciła nawet sentencję po łacinie z zdjęciem (background-attachment: fixed;) a tak ładnie upiększała stronkę ale szef nasz pan i chociaż ma być kiepsko ma być tak jak on chce.

Nie mogę się doczekać wypłaty już wiem że za nią kupię tablet z PL sklepu z Android 8.0, pójdzie 90% wypłaty ale będę mógł słuchać Udemy na kanapie odpoczywając, bo nie zawsze jest siła siedzieć przy kompie. Tak więc to będzie inwestycja w środki do nauki.

No nic czas odpocząć.

Cze 😉


Posted

in

,

by

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: