Projekt www dla gabinetu dentystycznego i Natalia z bedeprogramistka.pl

No i dziś przegiąłem z pracą, chyba kodowałem 9+ godzin aż dostałem złego samopoczucia psychicznego (choroba daje się we znaki). Dziś szefowa zadzwoniła do mnie i powiedziała: czy chcę zrobić jeszcze jakąś stronę, jeśli tak to abym wykonał dla gabinetu dentystycznego i to z mojego osiedla :D. Nie powiem ślęczałem do godziny 1:00 (z przerwami na psiaka, rozmowę, odpoczynek, zakupy, jedzenie) w nocy i dopracowywałem kod, tak więc z 70 – 75% strony mam gotowej !

Motyw przewodni biel i niebieski (primary w Bootstrap 4). Wysłałem wstępny projekt szefowej nie odpisała a jutro Święto, zresztą ma teraz urlop więc raczej kontakt będę miał utrudniony…

Może z racji tej strony pójdę do gabinetu dentystycznego załatać pewne dwa zęby – niestety moje uzębienie woła o pomstę do nieba, oddech zabija.

Tu chciałbym pozdrowić kolegę Pawła – stary bież się za kodowanie lub programowanie albo nawet grafikę bo to fajna praca a i dobrze można zarobić jak się jest fachurą ! CD-Action ma rację 😉 .

Zastanawiam też się nad wykupieniem kursu do Bootstrap 4.0 po PL (pdf głównie) z bloga bedeprogramistka.pl czyli od Natalii która “walczy ze smokami” będąc zaledwie po roku praktyki !! I Wam polecam tego Bloga jeśli chcecie zostać koderami/ programistami.

Jutro odpoczywam ale nie zupełnie gdyż kurs od Natalii będę przerabiał a i może sięgnę po kurs wideo od Web Samuraja…

Kolega Romek namawia mnie na czytanie książek tylko, że ja mam mało czasu po tym kilku(-nastu) godzinnym siedzeniu przed PC i robieniu www oraz wkuwaniu materiału… Ale on fajnie podgonił, ostatnio łyka książkę za książką 😀 ! W sumie trochę mu zazdroszczę zapału i chęci… Kto wie może jutro poczytam jakiś tom mangi – mam ich kilka i by trzeba było ruszyć ! Notabene straszny zaduch mamy, zlewam się potem… Pora spać bo ponad w pół do drugiej w nocy!

Bye 😉

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: