Book Haul – styczeń 2020

Tak więc zapraszam do zapoznania się z książkami które kupiłem. Zakup sponsorowany przez ze mnie z funduszy uzyskanych ze sprzedaży mikrofonu – dostałem okrągłą stówkę ;D. W sumie, za niedługo miał być kolejny Book Haul, lub Manga Haul, ale zdecydowałem się zainwestować zarobioną dotychczas sumę, w akcje. Mam tak mało czasu a zajęć masa np muszę wystawić kolejną pokaźną ilość towarów na aukcje.

Postanowiłem skompletować całą serię Baśnioboru ale po wydarzeniach z części pierwszej (nazwijmy to, kropką nad “i” było, dojenie krowy – kto czytał ten wie), ta fantazja jest tak momentami absurdalnie dziecinna że gdzie mu do “Władcy pierścieni” – jak szumnie porównał niektóre sceny “The Los Angeles Times”.

Pierwszy tom ma 330 stron tak pi razy oko a kolejne już po 400 – 500 str, więc zdecydowanie po pierwszej części wezmę się, za “Gra o tron”, tylko dokończę “Kroniki Jaaru” IV tom (100 str do końca – trzeba przyznać Kroniki Jaaru czyta się strasznie szybko) oraz ukończę “Front burzowy” (o magu detektywie). Szkoda życia na Adama Fabera i Brandon Mull-a. Choć nie twierdzę, że kiedyś tych Sag nie dokończę – ale ta scena z krową, dajże Brandon spokój!

Może po prostu kupię 7 ksiąg wiedźmina po raz drugi i jeszcze raz przeczytam, porządną fantastykę!

W sumie gdyby udało mi się sprzedać resztę przedmiotów to bym kupił choć 2 – 3 książki, jakie? A ja już wiem ale na razie pomilczę. Zaraz biorę się za “Baśniobór”, co zaczęte trzeba skończyć! Dziś na oko 14 – 20 stron i mega przesyt treścią.

W sumie sobie dziś uświadomiłem, że ten mój przesyt treścią (ja czytam 40- 50 stron w większych porywach i mam dość, a mój kumpel do 180 stron) jest spowodowane chorobą… I nie stety nic na to nie mogę poradzić…

Kończę bo rozmawiam z kumplem.

Cześć!


Posted

in

by

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: