Podsumowanie czytelnicze by GoodReads – 2019 r.

A więc zapraszam Was na infografikę na temat moich postępów czytelniczych w 2019r. Na tamten rok założyłem sobie, że przeczytam 12 książek – czy podołałem, Hell Yeah!

Sorki za rozmytą czcionkę ale naprawdę jest pierwsza w nocy i mam dość bawienia się w GIMP-ie z grafikami… Zresztą wszystko jest w miarę czytelne, więc zostaje – za rok będzie lepiej ;). Albo nie?

Z infografiki nie widać co czytałem, wygląda, że komiksy i fantastykę a prawda jest zupełnie odmienna – czytałem głównie samorozwój. Może kolejna grafika (częściowa) rozjaśni te wątpliwości:

Tak jak na grafice, na początku roku trochę komiksów, oraz na końcu roku kilka, reszta samorozwój poprzeplatany prozą. Może nie podam pełnej listy tytułów gdyż to przekracza moje obecne pokłady cierpliwości ale w 2019 roku liznąłem tematykę finansów (Robert T. Kiyosaki) oraz zwalczania/unikania chorób cywilizacyjnych za pomocą zdrowego/prawidłowego odżywiania. Pojawiły się w zestawieniu też dwie książki na temat JavaScript oraz z zakresu psychologii i zarządzania czasem oraz jedna ekologiczna (o smogu).

OK kończę, to do jutra, a raczej do rana!

Cześć!

Comments

5 responses to “Podsumowanie czytelnicze by GoodReads – 2019 r.”

 1. Traszka Avatar

  Wpis dot limitu danych ma zablokowane komentarze, ale ja jestem spamerem to tu coś powiem. 🙂 skoro masz utorrenta i chcesz zobaczyć wiedźmina…. Nie namawiam. Ale no wiesz… 🙂 ja 5gb nie wykorzystuje bo większość rzeczy robię w domu pod WiFi, dzięki opera next i funkcji flow zostawiam sobie co bardziej graficzne strony do obejrzenia w komputerze pod internetem domowym. Jak zostaje mi limit danych pod koniec miesiąca to słucham RMF classic z rana w pracy. Jeszcze się nie zdarzyło bym przekroczyła limit.

  Liked by 1 person

  1. My Name Avatar
   My Name

   Ja w komórce mam 2gb ale zużywam na miesiąc hmm 200MB? Wiedźmina oglądam dzięki Kodi więc źle nie jest 😛 ale dzięki! Chyba ustawiłem aby po iluś dniach blokować… Chyba to zmienię 😉

   Like

 2. MonieK Avatar

  Nigdy nie rozumiem ludzi co używają GIMPa. Jest strasznie zasobożerny. Osobiście korzystam z photofiltre, który ma ogromne możliwości, a jest leciutki jak muszka 🤔

  W następnym tygodniu chyba przyjdą książki. Właśnie zamówiłem 2 sztuki 😁👌

  Liked by 1 person

  1. My Name Avatar
   My Name

   Ale dla siebie czy dla dziecka?
   W tym problem, że nigdy nie słyszałem o photofilre… To na Androida czy PC ?

   Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: