BOOK HAUL – PROZA 2020 STYCZEŃ

Ktoś mi powiedział kupuj, i kupiłem! Zapraszam na liczący parę pozycji Book Haul w którym znajduje się masa fantastyki i jedna z gatunku akcja – przygoda (zdradzę autora Clive Cussler) – notabene tą książkę kupił i przeczytał mój kumpel który czyta średnio 70+ stron dziennie. Ja dzisiaj “skromne” 50 str, zmiażdżyłem, wczoraj było gorzej tylko 20+ stron – mam plan, czytać minimum 20 stron książek dziennie.

Oto 8 książek od fantasy, poprzez sci-fi do akcja – przygoda – kryminał:

Book Haul 2020 styczeń

Już od dawna chciałem nabyć “Zakon Drzewa Pomarańczy”, podobno o smokach choć sam do końca nie wiem – nabyłem od razu dwa tomy! Star Wars Battlefront “Kompania zmierzch” i “Oddział Inferno” postanowiłem kupić ze względu na to, że kiedyś grałem w te gry, a że w gry już grać nie będę (przynajmniej przez najbliższe lata a może już na zawsze?) oraz ze względów finansowych no i coś SF by się przydało a Gwiezdne Wojny nawet lubię.

“Szalejący Dżokerzy” czyli III tom Dzikich Kart – mam dwa wcześniejsze, a że postanowiłem kupić całą serię (choć widzę już znika po mału z księgarń), nie mając nieograniczonych funduszy kupiłem tylko jeden tom. “Nożownik” tu zachętą był kolega który chyba Nożownika przeczytał w trzy dni, LoL!

“Ciekawe czasy” od Terry Pratchett z serii Świat Dysku Saga o Rincewindzie, nabyłem z takiego powodu, że po prostu chcę przeczytać wszystkie tomy tej Sagi (ogólnie wszystkie dzieła z Świat Dysku). “Śmiertelne maski” Jim Butcher – na ten piąty tom polowałem już od dłuższego czasu, pamiętam okres gdy nie był dostępny w księgarniach i może pojawił się w 2019 (?) albo wcześniej a ja jakoś go nie mogłem zahaczyć aż w końcu przyszła okazja!

Przyszły mi jeszcze 4 książki ale z tematyki samorozwoju szeroko pojętego których nie chcę tu pokazywać, może kiedy indziej? Nic to musi Wam starczyć – albo i mnie.

Koniec.

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: