STARY BOOK HAUL

Nie wiem czy opublikowałem gdziekolwiek ten Book Haul, jeśli nie jeszcze lepiej. Bawiąc się w “detektywa” domyśliłem się że to Świąteczny “unboxing”. Cztery tytuły, tematyka – samorozwój. Notabene po mału kończę pewną bardzo interesującą książkę o magu detektywie – naprawdę jest dobra. Może nawet w lutym zrobię Wrap – Up, jeśli odnajdę wszystkie pozycje – jedna już mi się gdzieś posiała…

A więc zapraszam!

Stary Book Haul

“Zakupoholizm” – bo usiłuję z tym walczyć ograniczając zakupy tylko do książek i może jakiegoś kursu – z tymi kursami to muszę wstrzymać konie gdyż obecnie to nie potrzebny wydatek (IT i finanse). W sumie oprócz książek do szczęścia mi więcej nie trzeba tak więc na zakupie książek za 20% – 30% funduszy chciałbym poprzestać. W sumie bym wolał to rozbić na 2 – 3 paczki gdyż wiem że robaka trzeba stale karmić – a może ta książka mi pomoże go zadeptać?

“Receptura Sukcesu – Donald Trump” – bo jeśli uczyć się to od najlepszych i tych którzy osiągnęli naprawdę sukces! Mało stron, może szybko pójdzie i będzie coś ciekawego co mnie zmotywuje gdyż z motywacją mam ostatnio problem!

“Słowa mocy” – słowa potrafią ranić jak i dodawać otuchy i energii. Przeważnie doświadczam tego pierwszego choć sam też ranię będąc zranionym – pora odwrócić kołowrót i przełamać koło nienawiści!

“Wielka Encyklopedia Zdrowia dla całej rodziny” – w sumie przeglądałem tą książkę i chyba większość jej treści stanowi pierwsza pomoc w różnych nagłych przypadkach – niby ciekawe ale ile tych przypadków jest, na pewno jestem pełen podziwu dla studentów medycyny! Kolega na niej poległ, mówi mozolnie mu się ją czyta, duży format dużo treści i obrazków instruktażowych. Skąd brać czas i energię na taką księgę?

I powiem Wam (i sobie), że to jest tydzień Book Haul-i gdyż jutro kolejny Book Haul! Po maleńku kończę też pewną książkę o finansach do której chciałbym jutro zajrzeć i zastosować jej wiedzę co do analizy spółek z giełdy Warszawskiej. Zdradzę, że w kolejnym “pokazie książek” będzie coś stricte o giełdzie i tą książkę czytam w pierwszej kolejności gdy skończę obecną, notabene ta nowa jest gruba i jest formatu A4 – czeka mnie ciężki okres nauki inwestowania!

Bye!

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: