Opowiadanie | God of War ZA DARMO opowiadanie gra Playstation 5 (cz.3) – FacetBloger

Nagle młodzian znów krzyknął – Tam jest! – Wiking go srogo zganił – Co ty wyprawiasz? Wystraszyłeś go! Masz strzelać… Masz strzelać kiedy ja ci karzę – powiedział przez zęby. Pobiegli za tropem dalej. Nagle za malcem wyskoczył uzbrojony nieumarły. – Mój łuk – krzyknął chłopak. – Nie, nie jesteś gotowy – odpowiedział mu Kratos i chwycił za topór.

Trzema ciosami rozniósł nieumarłego. Ale żywy trup nie był sam, wyskoczyło za nim kolejnych dwóch. Wiking rozniósł ich w mgnienia oku ale znów jakby z pod ziemi wyskoczyło następnych czterech. Na żywe trupy mówiło się w kraju wikingów Draugry, Kratos skończył z nimi błyskawicznie.

– Draugry nigdy nie podchodziły tak blisko – stwierdził syn. – Idziemy – powiedział stanowczo wiking. Dotarli tropem jelenia do opuszczonej świątyni, tam zobaczyli jak ich zwierzyna wbiega do środka. – Mama zabraniała mi tam wchodzić – powiedział młodzian. – Robimy co chcemy, żadnych wymówek – odpowiedział jego ojciec.

Gdy byli już w świątyni, chłopak powiedział tym razem po cichu – Spójrz. – Na pewno go stąd trafisz? – zapytał się Kratos. – Byłem wiele razy z mamą na polowaniu, ty mnie nigdy nie zabrałeś, czemu teraz? – To jej życzenie i nadszedł czas! – odpowiedział ojciec. – Draugr! – krzyknął syn.

Kratos rzucił w pierwszego nieumarłego toporem i mocą przywołał oręż o mało nie rozczłonkowując przeciwnika. Nagle na wikinga rzuciło się na raz czterech wrogów. Wojownik zaatakował dwóch pierwszych ale za plecy zaszło mu dwóch draugrów i o mało groźnie go nie ranili.

Ale w mgnieniu oka rozniósł pierwszą dwójkę i już zajął się pozostałymi nieumarłymi. Po walce Kratos chwycił za łańcuch i podniósł kratę która dzieliła ich od wyjścia z świątyni. Zablokował mechanizm toporem i gdy byli pod wyjściem przywołał oręż otwierając drugą kratę. Ruszyli dalej. Jeleń stał na polanie poniżej, wiking kazał synowi zaczekać i wręczył mu łuk.

C.D.N. opowieść powstała na podstawie gameplay-u gry God of War której zapis udostępnił na YouTube za darmo Yoji720. Opowiadanie to część trzecia zapisu historii.


Posted

in

by

Tags:

Comments

4 responses to “Opowiadanie | God of War ZA DARMO opowiadanie gra Playstation 5 (cz.3) – FacetBloger”

 1. MonieK Avatar

  Idę w Instagram i Tiktok. Yoyo

  Liked by 1 person

  1. JohnGroog Avatar
   JohnGroog

   Szkoda ;( Byłeś moim ulubionym Blogerem bo żaden z kumpli ani nikt z rodziny bloga nie prowadzi … ;(

   Like

 2. MonieK Avatar

  Duże masz statystyki na tego typu wpisach?

  Liked by 1 person

  1. JohnGroog Avatar
   JohnGroog

   Chyba ty i Asus a jak zmieniłem adres to tylko ty… Może za wcześnie…

   Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: