Nowa Era Atomowa

Gdy Władimir Putin 100 dni temu najechał Ukrainę i zagroził użyciem broni atomowej, wkroczyliśmy ponownie w “Erę Atomu”. Rosyjska TV ostrzegała Rosjan przed końcem Świata.

Pan Putin tym samym naruszył porządek atomowy który daje “złym mocarstwom” sygnał, że też mogą użyć broni atomowej jako straszaka i zaatakować jakiś kraj. Tu podam dwa przykłady Korea Północna Vs Korea Południowa i Chiny Vs Taiwan.

Poza tym kraje czujące się zagrożone, mogą się zbroić w głowice atomowe dla własnego spokoju i bezpieczeństwa. Tym samym traktat o rozbrojeni nuklearnym można spalić w piecu.

Ludzie już zapomnieli o skutkach użycia “małych” bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki – a teraz mamy potężniejszą broń! Czyny prezydenta Rosji zagrażają pokojowi na Świecie i niszczą tak wypracowany pokój atomowy i redukcje arsenału.

Rosja w zamian za gwarancje zostawienia w spokoju Ukrainy zobowiązała ten kraj do atomowego rozbrojenia i Ukraina się rozbroiła a teraz jest stertą gruzu i morzem ciał swoich obywateli a ta absurdalna wojna trwa…

Nie wiem czy to prawda ale podobno Panu Putinowi zostały 2 lata życia i może chciał ostatni raz przed śmiercią powojować sobie bo nie ma nic do stracenia – ale to teorie spiskowe…

NATO, USA, kraje Europy zobowiązały się do pilnowania tego traktatu Rosji z Ukrainą i się nie wywiązały z realizacji postanowień. Teraz próbują nadrobić ale broni ofensywnej dla Ukrainy którą by mogli Ukraińcy zaatakować Rosję nie chcą dać.

Tak Pan Putin zagroził użyciem broni atomowej i zaatakował Ukrainę i trzyma w szachu NATO a Chiny modernizują arsenał atomowy.

Pan Biden potwierdza, że Rosja nie robi przygotowań aby uderzyć atomowo na Ukrainę. Swoją złość na włodarzach Kremla mogą wyładować takie kraje jak Chiny, Indie, Izrael i Turcja jeśli rzeczywiście użyją broni atomowej.

Ale taktykę Pana Putina należy ukrócić aby nie powtarzał jej jak w przeszłości i aby na niej nie korzystał gdyż jak sądzi NATO, będzie ją powtarzał… Nie możemy się dać nuklearnym groźbą władców Kremla oraz nie mogą wychodzić z takich sytuacji z twarzą bo wtedy staną się prawdziwym zagrożeniem.

I tu nadjeżdża czwarty jeździec apokalipsy, Świat staje u granic wojny atomowej i zamiast się rozbrajać i jednoczyć to skacze sobie do gardeł. Ja wiedziałem, że może być tylko gorzej gdyż ja tu na dole tą nienawiść ludzką, brak jedności, zawiść strasznie odczuwam “a co na dole tak i na górze”.

;(


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: