LeClerc – oszustwo na natce pietruszki – superkamet – KRYZYS

A więc co tu dużo mówić, nie raz zamawiamy z LeClerca zakupy, często przysyłali nam produkty już zepsute (gdy nie zwróciłem uwagi) np.: czarne awokado.

Ta natka pietruszki, no właśnie, nie dość, że mała to jeszcze oszustwo na ilości bo nie na jakości. Obraz mówi więcej niż 1000 słów:

Te łodygi były w natce a obok zdjęcie takiej standardowej natki pietruszki – w niej też były takie “badyle”, może nie w takiej ilości jak w pierwszej (z której prezentuję badyle) ale widać, że to nie osobny przypadek.

Zamiast podwyższyć cenę to nas jak krowy chwastami chcą karmić – już nas traktują jak bydło mówiąc o zasobie ludzkim w kontekście populacji a tu jeszcze takie “kwiatki” hmm “badyle”.

Teraz zastanawiam się jak są psute inne produkty? Szczególnie te których na pierwszy rzut oka nie widać (w opakowaniach). Mama mówi, że mąka już nie taka co kiedyś – i wiecie co ja jej wieżę.

Przecież można podwyższyć o te 40 – 50 gr cenę a zachować jakość – my takich naci pietruszki zużywamy 2 – 3 na tydzień więc nie zbiedniejemy. Za to w krowę nie chcemy się zamieniać i jeść kłącza…


Posted

in

, ,

by

Tags:

Comments

One response to “LeClerc – oszustwo na natce pietruszki – superkamet – KRYZYS”

  1. mr_m Avatar

    Wiadomości!! Ma

    Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: