STATUE

STATUE(EN):

I don’t answers to comment – sorry I don’t have time….

REGULAMIN (PL):

Nie oczekuję komentarzy od obcych tym bardziej nie muszę ich czytać zatwierdzać ani odpowiadać, proszę uszanujcie moją wolę.

Jeśli coś ci się nie podoba, przegryź gulę i najlepiej zachowaj dla siebie a mnie nie męcz – jestem schorowaną osobą

Czyli jeśli chcesz dać jakiś komentarz pomyśl trzy razy!

Poza tym mój status majątkowy to moja sprawa już nigdy na więcej pytań nie będę odpowiadał.

Komentarze na które reaguje jak jeż na wilka będą przenoszone do spamu.

Chcesz czytać mojego bloga To czytaj chcesz dać gwiazdkę To daj chcesz zafollowować to zrób to, a jeśli nie chcesz którejś lub wszystkich tych rzeczy to nie zatrzymuję.

Piszę bloga bo uwielbiam pisać i przynosi mi to ulgę w mojej chorobie. Poza tym ćwiczę umiejętność pisania tekstów na każdy temat jaki wpadnie mi do głowy – tak więc nie bierz tego na poważnie!

Chciałbym też sprzedać mojego eBooka jak go napiszę stąd ten Blog i może jak nauczę się pisać na każdy temat bez zwiech to jakąś pracę na Internecie podłapię albo zarobię coś na tym Blogu? W końcu miałem już 20+ followersów – usunąłem przez dokuczliwych czego bardzo żałuję! ;(

I piszę własne przemyślenia które nie muszą zgadzać się akurat z prawdą, często we wpisy wplatam swoje fantazje i przewidywania które też mogą być nieprawdziwe

Pretensje zachowajcie do siebie – nie jestem finansistą i nie udzielam porad finansowych robisz wszystko na własną odpowiedzialność ja tylko piszę swoje przemyślenia. A gra na giełdzie i inwestowanie wiąże się z dużą możliwością straty całego kapitału – robisz wszystko na własną odpowiedzialność!

Na razie takie są reguły bloga proszę o ich uszanowanie oraz uszanowanie mojej osoby.

Pozdrawiam!

Nie drażnić zwierząt!

Po przeanalizowaniu mojego charakteru i stanu zdrowia zdecydowałem się nie czytać nawet innych komentarzy oprócz kolegi to dla mojego i waszego spokoju ducha etc.

Don’t worry be happy! 😉

%d bloggers like this: